Partneriu pasiulimai

Darbuotojo veiksmai prieš darbo pradžią Vairuojančio tarnybinę arba nuosavą transporto priemonę darbo reikalais darbuotojo saugos ir sveikatos instrukcija
Vartotojo vertinimas: / 6
BlogiausiasGeriausias 
Gauti tiesioginio darbo vadovo arba įmonės vadovo užduotį, susipažinti su darbų vykdymo tvarka ir saugiais darbo metodais.
Vairuotojas yra atsakingas, kad saugaus darbo reikalavimus vykdytų visi automobilyje esantys asmenys.
Kiekvieną dieną prieš pradedant vairuoti automobilį, reikia patikrinti automobilio techninę būklę, atkreipiant dėmesį į stabdžių, vairo mechanizmo, šviesos ir garso signalų, akumuliatoriaus, padangų tvarkingumą.
Patikrinti, ar veikia stiklo valytuvai (ypač nepalankiomis meteorologinėmis sąlygomis). Patikrinti kuro, tepalų, stabdžių skysčio kiekį, apžiūrėti, ar neteka per nesandarumus automobilio kuras ar tepalai, aušinimo skystis.
Patikrinti  ar tvarkingi saugos diržai, ar yra reikalingas įrankių rinkinys, pirmos pagalbos rinkinys ir inventorius: vilkimo lynas (vilktis), gesintuvas.
Prieš užvedant variklį, pavarų perjungimo svirtį perstatyti į neutralią padėtį. Automobilis užvedamas starteriu, draudžiama užvesti variklį, tempiat automobilį kitu automobiliu.
Apie pastebėtus trūkumus tarnybiniame automobilyje, pranešti tiesioginiam darbo vadovui arba įmonės vadovui. Nepradėti darbo, kol nebus pašalinti visi pastebėti trūkumai. Draudžiama vairuoti techniškai netvarkingą automobilį.